Firma z doświadczeniem w branży metalowej

Od 2014 roku wykonaliśmy już miliony sztuk dla naszych Klientów

AWoTech to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2014 roku. Dotychczasowy obszar działalności firmy, opierał się na obróbce plastycznej metali na zimno, poprzez wykrawanie i tłoczenie na prasach, jednak analiza rynku spowodowała, że poszerzyliśmy zakres usług o numeryczne gięcie drutu.

 

Usługę gięcia drutu wykonujemy na automatycznych zaginarkach CNC przeznaczonych do powtarzalnej, a zarazem wielkoseryjnej produkcji detali. Usługę wykonujemy w zakresie grubości drutu fi 2 do 6, w dwóch płaszczyznach.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość i trwałość wyrobów oraz solidność i terminowość usług.
Zajmujemy się produkcją seryjną jak i wykonywaniem indywidualnych krótkich partii.

Celem firmy jest ciągłe poszerzanie asortymentu o kolejne detale, wychodząc naprzeciw potrzebom naszym Klientom. Naszymi flotowymi artykułami są wszelkiego rodzaju kotwy, szpilki i śledzie wykorzystywane zarówno w przydomowych ogródkach jak i polach, boiskach, plantacjach czy przydrożnych skarpach zabezpieczając osuwanie się ziemi. Nasze kotwy i szpilki w parze z agrotkaniną czy geokratą to doskonałe połączenie.

 

Od roku 2020 poszerzyliśmy naszą działalność o kolejną dziedzinę, a mianowice sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzacji i pomp ciepła. W obecnej chwili jest to komfort dostępny dla każdego. Urządzenia te w bardzo ekologiczny, a zarazem bezobsługowy sposób zaspokoją Wasze potrzeby zarówno w lecie w poszukiwany chłód jak i zimą w centralne ogrzewanie domu.

AWoTECH.pl

ul. Przyjaźni 10, 41-948 Piekary Śląskie


tel: 506 138 568

biuro@awotech.pl

https://sklep.awotech.pl/